tebesirtozu 40 Takipçi | 13 Takip

Müdürlük, Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı başvurular

2011-08-22 03:02:00
Müdürlük, Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı başvuruları 15‐26 Ağustos 2011

BAŞVURU TARİHİ: 15‐26 Ağustos 2011 

 

Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı/ Müdürlük Seçme Sınavı'na katılmak isteyen aday, 30 TL sınav ücretini 15‐26 Ağustos 2011 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası Beşevler/ANKARA Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat. Şubelerinden herhangi birine kurumsal tahsilat programı aracılığıyla T.C. kimlik numarasıyla yatıracaktır.

Banka dekontunda adayın; T.C. kimlik numarası, adı-soyadı ve katılacağı sınav bulunacaktır. Aday, Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı/Müdürlük Seçme  Sınavlarının ikisine de katılmak ister ise her iki sınav için de ayrı ayrı sınav ücreti yatıracaktır. Sınav ücreti, kesinlikle bankaya yatırılacak; mektup, elden, internet bankacılığı veya

EFT yoluyla sınav ücreti tahsil edilmeyecektir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı/Müdürlük Seçme Sınavı başvurusu, 15‐26 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuruyla ilgili tüm iş ve işlemler, http://www.meb.gov.tr adresinden yapılacaktır.

Aday, başvuru işlemi sırasında sınava girmek istediği 2 (iki) ili tercih edecek ve tercih ettiği bu illerden birinde sınava girecektir. Sınav başvurularının yapılabilmesi için öncelikle adayın, MEBBİS sisteminde bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Başvuru onay işlemleri, internet aracılığıyla adaylar tarafından takip edilecektir.

Başvuruyla ilgili işlemlerden, ADAY; onaylamalardan,  KURUM/OKUL MÜDÜRLÜĞÜ ve İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ sorumlu olacaktır.Aday, T.C. kimlik numarasıyla bankaya sınav ücretini yatıracak ve internetten sınav başvurusunu yapacaktır. Ancak, sınav ücreti, başvuru tarihinde belirtilen bankalardan birine yatırılmayan aday için başvuru ekranı açılmayacaktır.

MEBBİS sistemindeki aday bilgilerinde eksiklik, hata veya çelişki varsa adayın başvurusu geçersiz sayılır.

Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Atama ve Yer Değiştirmelerine İlişkin Yönetmelik’in 7 ve 8 inci maddelerinde yer alan genel ve özel şartları taşımayan adaylara Seçme Sınavı başvuru ekranı açılmayacaktır 

changeTarget(document.getElementById("news_content"))

86
0
0
Yorum Yaz